W niedzielne popołudnie w Bruchsal miał miejsce wypadek drogowy z uszkodzeniem mienia. Jedna z osób biorących udział w wypadku kontynuowała swoją podróż niezrażona i została zatrzymana przez policję zaledwie kilka kilometrów dalej.

Na dwupasmowej B3 dwie osoby biorące udział w wypadku przejechały obok siebie około godziny 12:25 na skrzyżowaniu z B 35, kiedy światła zmieniły się na zielone. Jadąc w kierunku Untergrombach, dwa pojazdy zderzyły się bokiem za skrzyżowaniem. W tym momencie oba pasy łączą się w jeden. 39-letni kierowca czerwonego audi jechał po kolizji, natomiast druga osoba uczestnicząca w wypadku, 56-letni kierowca brązowego BMW, wezwał policję i jechał za nim. Na poziomie Grötzinger Baggersee załoga patrolowa w końcu zatrzymała zbiega. Nikt nie został ranny w wypadku. Wyrządzone szkody materialne szacuje się na około 1000 euro.

Podczas gdy 39-latek musi teraz liczyć się ze skargą karną z powodu nieautoryzowanego opuszczenia miejsca wypadku, wyjaśnienie przebiegu wypadku na skrzyżowaniu pasów nadal wymaga dalszych badań. W tym kontekście świadkowie proszeni są o telefon na komisariat policji w Karlsruhe-Waldstadt pod numer 0721 96718-0.

Kai Lampe, biuro prasowe

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Komenda Główna Policji w Karlsruhe
E-mail:karlsruhe.pp.sts.oe@polizei.bwl.de
http://www.polizei-bw.de/

Oryginalna treść z: Komendy Głównej Policji w Karlsruhe, przekazana przez news aktuell